Web Tasarımı

Thumbnail image

Adana da Web Tasarım Kursları

Web Sitemi Nasıl Yaptırabilirim?

Web sitesi kurmak için oldukça fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemler arasında en iyisi Joomla tabanlı bir web sitesi kurmaktır. Eskiden bir web sitesi kurmak için web tasarım ve kodlama bilmek gerekiyordu. Fakat yeni geliştirilen Joomla gibi içerik yönetim sistemleri sayesinde artık herkes basit bir şekilde kendi web sitesini kurup yönetebiliyor. Ayrıca Joomla tabanlı web siteleri seo dostu oldukları için google tarafından çok seviliyor ve kısa sürede google aramalarında üst sıralarda yerini alıyor. Bu sayede kısa sürede web sitenize binlerce ziyaretçi sağlayarak ürün veya hizmetlerinizi tanıtabiliyor veya web sitenize reklam alarak para kazanabiliyorsunuz. Joomla tabanlı bir web sitesini çok kolay bir şekilde sadece yarım saatlik bir sürede kurabilirsiniz.
Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.
Joomla tabanlı bir web sitesi nasıl yapılır? Web sayfası nasıl yapılır?

Joomla tüm dünyada en yaygın kullanılan web site içerik yönetim sistemidir. Google’da herhangi bir konuda arama yaptığınızda karşınıza çıkan web sitelerin %80’den fazlası Joomla tabanlıdır. Wordprees tamamen ücretsizdir ve bu sistemi kullanarak dilediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz.

Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Joomla tabanlı web sitesi kurmanın avantajları nelerdir?

1- Joomla tamamen ücretsizdir.

Joomla sayesinde ücretsiz olarak dilediğiniz kadar web sitesi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan web siteniz için bir alan adı (sizinsiteniz.com gibi) ve bu siteyi barındıracağınız bir hostingtir. Com, net ve org gibi popüler alan adı uzantılarının bir yıllık maliyeti ortalama 10 TL çıvarındır. Web sitenizi barındıracağınız hosting ise yıllık 25-30 TL çıvarındadır. Kısacası Joomla tabanlı bir web sitesi oluşturmak size 40-45 TL’ye gelir. Böyle bir web sitesini web tasarımcılara yaptırmak ise, 250 TL’den başlar. ve Sizin İstediğiniz İçerire göre değişir…

2- Joomla ile web site kurmak ve yönetmek çok kolaydır.

 

Joomla tabanlı bir web site kurmak için kesinlikle kodlama ve web tasarım bilmek zorunda değilsiniz. Sadece Facebook kullanabilen biri bile Joomla ile bir web sitesi kurabilir. Web sitesini kurduktan sonra yönetmek ise Facebook kullanmak kadar basittir. Basit ve inanılmaz kullanışlı olan yönetim paneli sayesinde yazı, resim ve videolarınızı saniyeler içinde yayınlayabilirsiniz. Web sitenizin görüntüsünü hazır temalar sayesinde dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu temaların renklerini, menülerini ve arka planlarını değiştirebilir kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ve bunları yapmak sadece birkaç tuşa basmaktan ibarettir.

Aslında önemli olan web sitesini kurmak değil yönetmektir. Eğer çok paranız varsa web tasarımcılara web sitesi kurdurabilirsiniz. Web sitesi kurmak için sizden yüzlerce hatta binlerce lira para alırlar ve kurup size teslim ederler. Fakat web sitesini kurup yönetemedikten sonra bir anlamı yoktur. Web sitenize yeni bir şeyler eklemek istediğinizde her seferinde tasarımcılara servet ödemekten başka bir işe yaramaz. Joomla tabanlı bir web sitesini yönetmek 8-10 yaşındaki çocukların yapabileceği kadar kolaydır. Kısacası Joomla sayesinde web sitenizi yönetmek kurmaktan bile basittir. Joomla ile site yapmak hazır web sitesi sahibi olmak gibi bişeydir.

3- Joomla tabanlı kurulan siteler çok kaliteli ve seo dostudur.

 

Bu sistemle kurulan siteler google gibi arama motorlarında çok kısa sürede yükselir. Bunun sebebi ise, Joomla içerik yönetim sisteminin google tarafından çok sevilen bir alt yapıya sahip olmasıdır. Başka bir yöntemle kurmuş olduğunuz bir web sitesi ile Joomla karşılaştırıldığında google gözünde kesinlikle Joomla büyük bir avantajdır.  Kısacası google aramalarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız kesinlikle Joomla tabanlı bir site kurmalısınız. Joomla sağlamış olduğu binlerce ücretsiz eklenti sayesizde çok basit bir şekilde site içi seo ayarlarını yapmanızı sağlamaktadır. Normal bir web site tasarımında site içi seo yapmak için kodlama bilmeniz gerekmektedir. Fakat Joomla tabanlı bir web site kurarken seo ayarlarını eklentiler sayesinde dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Joomla seo ayarları için sadece bir kaç eklenti kurmanız yeterlidir.

4- Temalar ve eklentiler.

Joomla web sitenizin tasarımı için binlerce ücretsiz tema ve eklenti sunmaktadır. Bu hazır temalar arasından dilediğinizi seçerek web sitenizi çok basit bir şekilde tasarlayabilirsiniz.  Joomla tema ve eklenti bakımında en zengin içerik yönetim sistemidir. Dünya üzerindeki pek çok ücretsiz blok servisi bile Joomla tabanlıdır. Hazır temaları çok basit bir şekilde kendinize uygun olarak düzenleme imkânı da sunmaktadır. Web sitenizin görünümünü sadece birkaç tuşa basarak şekillendirebilirsiniz.  Hazır temalar sayesinde dilediğiniz alanda, eğitim, sanat, teknoloji, internet, iş, sağlık, spor, müzik, forum, e-ticaret, satış ortaklığı, finans, adsense vs. temalar bulundurduğu için istenilen her alanda web site yapmak mümkündür. Hazır web site satın almak yerine keslinlikle kendiniz Joomla tabalı bir site yapmanızı tavsiye ederim.

Web sitesi kurma rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin en iyi şekilde ziyaretçilerinize veya müşterilerinize ulaştırmanın en ekonomik ve en kolay yoludur. Şirketlerin web sitesine sahip olmaları artık yasal olarak bir zorunluluktur. Zorunluluktan öte web sitesi, firmanız için bir prestij, bir güven oluşturma aracıdır. Günümüzde hızla gelişen teknoloji ve insanlardaki zaman problemleri artık bütün işlerimizi internet üzerinden yapılır olmasını zorunlu hale getirmiştir. Turna Tasarım ihtiyacınız olan her türlü kurumsal veya kişisel web sitesini uygun fiyat seçenekleri ile oluşturuyor.

Her türlü web yazılım projelerinizi bize anlatın, size en uygun çözümlerimizi sıralayalım. Anadolu Web Tasarım, E-Ticaret, Online Bilet Satışı, Otel Rezervasyon Sistemi, Emlak Portalı, Haber Portalı ve daha bir çok web tabanlı yazılım çözümleri ile hizmetinizdedir..  Anadolu Web Tasarım olarak deneyimli yazılım kadromuz ile özgün çözümler üretiyoruz.

Anadolu  Web Tasarım

İçerik Yönetim Sistemi nedir? Web sitenizin içindeki yazıları ve resimleri istediğiniz gibi kontrol edebildiğiniz, yeni resimler, yeni yazılar veya yeni sayfalar ekleyebileceğiniz sistemin adıdır. Bu sistemde size tanımlanmış olan kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak web sitenizi 7 gün 24 saat, internet bağlantısı olan her bilgisayardan ve istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. İster kişisel web sitesi açmak isteyin istereniz firmanız için web tasarım yaptırmak isteyin, içerik yönetim sistemleri ile web sitenize kolayca hükmedin.

Kuracağınız bu sistemde en kolay ve en güzel yanı güncellemek yeni içerik eklemektir. Çok kalay ve basit.

Böyle bir sistem için yardım talep ederseniz bizler hazırız.

 

 

[widgetkit id=23]

Thumbnail image

0322 459 37 37
0322 459 37 37
0322 459 37 37

Merkez: Çınarlı Mah. 61014 Sok. No: 4 Arzu Apt. Zemin Kat: 2 Seyhan / ADANA 0322 459 37 37

Atölye : Döşeme Mah.  60025 Sok. No: 24   Seyhan / ADANA  Tel: 0322 431 11 54

Baskı, Baskı Çeşitleri, Baskı Makinaları Fiyatları, Bayrak Tabela, Bebek Reklam, Bebek Reklam Ajansları, Joomla, Joomla Dersleri Verenler, Joomla Eğitimcileri, Joomla Kursları Düzenleyenler, Joomla Okulları