Hakkımızda

1990′li yılların sonunda Çukurova Üniversitesinde fırça ve boya ile başladığımız reklam maceramız 90′lı yılların sonunda Adanada’ da, Anadolu Reklam’ ın kurulmasıyla hızla büyüyerek günümüzde 200 m2′ lik üretim tesislerimizde en son teknolojik sistem donanımlı makina parkurumuz , 10 çalışanımız ile yılların deneyimi ve , titizlikle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Reklam sektöründeki her türlü yeniliği yakından takip ederek güncel makina parkurumuz ile bünyemizde; reklam, aydınlatma, mobilya, ahşap stand üretimi, metal, alüminyum, plexiglass, cnc kesim, krom kesim,digital baskı, folyo uygulama ve araç giydirme departmanları ile çelikten alüminyuma plexiglastan dekotaya her türlü malzemeyi işlerken göstermiş olduğumuz profesyonel yaklaşım ve bünyemizde bulundurduğumuz proje tasarım gurubu ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip özgün tasarımlar sunmaktayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve yaratıcılığı kullanarak en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimizle uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Biziim Hakkımızda Birkaç Şey
Reklamın İyisi
Bize göre reklamcılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir!
Marka Bağımlısıyız!
İşte bu yüzden kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz...Yarattığımız markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.
Nasılız?
Biz düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız...
online learning
Daha ayrıntılısı işte bu: Anadolu Ajans bir tam hizmet reklam ajansıdır. Kurumsal hizmet kapasitesi, bu güne dek Adana'da ve Türkiye'de birçok firmaya etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuştur.

Çalışma Arkadaşlarımız

Ajansımızın Nitelikli Kadrosu

Sayılarla Anadolu Ajans

1468

TOPLAM MÜŞTERİ

765

MÜŞTERİ REFERANSI

6752

TOPLAM PROJE

100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ